MENÜ

Facebook Sayfa Adı Değiştirme Nasıl Yapılır ?

26 defa okunduYorumlanmadı kategorisinde, tarihinde yayınlandı

Facebook'da sayfa adı değiştirme işlemi nasıl yapılır ? görelim

Facebook Sayfa Adı Değiştirme Nasıl Yapılır ?

Hali hazırda kullanmış olduğunuz Facebook sayfanızın adını değiştirmek mi istiyorsunuz ?  gelin hep birlikte Facebook sayfa adı değiştirme nasıl yapılır ? görelim

 

facebook-sayfa-adı-değiştirme-nasıl-yapılır-1

Facebook sayfanıza giriş yaparak sol tarafta bulunan seçeneklerden hakkında seçeneğine tıklayın. Daha sonra açılan kısımdan “Adı ” kısmının yanında bulunan düzenle seçeneğine tıklayın.

 


 

facebook-sayfa-adı-değiştirme-nasıl-yapılır-2

Karşınızda beliren panelde ” Yeni Sayfa adı ” kısmının yanındaki boşluğa sayfanıza yeni ad olarak belirlemek istediğiniz sayfanızın yeni adını girin ve sağ alttaki devam butonuna tıklayarak bir sonraki işleme geçin.

 


 

facebook-sayfa-adı-değiştirme-nasıl-yapılır-3

Burada yazmış olduğunuz yeni sayfa adının, doğru olup olamadığını kontrol edin eğer herhangi bir sorun yok ise sağ alttaki Değişiklik İsteğinde Bulun butonuna tıklayarak sayfa adı değiştirme isteğinde bulunabilirsiniz.

Bilgi : Bu işlemden sonra sayfa adı değiştirme isteğiniz Facebook‘a iletilecek ve Facebook tarafından ad değiştirme isteğinizin olumlu veya olumsuz sonuçlandığına dair en geç 3 gün içerisinde size tekrar bir geri dönüş yapılacaktır.

Dikkat: Facebook sayfanızın adını değiştirme işlemi olumlu olarak sonuçlandığında, sayfanızı 7 gün boyunca yayından kaldıramaz,silemez ve adını tekrar değişemezsiniz. Ayrıca sayfanızı beğenen tüm insanlara sayfanın adı değiştiğine dair bildirim gidecektir.

Yorum Yaz